Cei doi polițiști, striviți de o mașină la Grigorăuca, au decedat la spital
Cei doi polițiști, striviți de o mașină la Grigorăuca, au decedat la spital
Cei doi polițiști care au fost striviți de o mașină la Grigorăuca au decedat la spital, scrie UNIMEDIA.
Anunțul a fost făcut de șeful IGP, Viorel Cernăuțeanu.