Crimă șocantă în Tel Aviv: O moldoveancă de 45 de ani, arestată pentru uciderea concubinului său
(foto) Îmbrățișări și zâmbet de milioane: Dua Lipa a apărut pentru prima dată cu noul iubit la Cannes

Dua Lipa, care este foarte sensibilă la tot ce ține de viața ei personală, și-a prezentat publicului noul iubit. Cântăreața a mers pe covorul roșu al celei de-a 76-a ediții a Festivalului de Film de la Cannes alături de regizorul francez Romain Gavras. Îndrăgostiții au apărut la premiera filmului „Omar La Fraise” și au concentrat toată atenția asupra lor, scrie peopletalk.ru.
Dua Lipa a pozat într-un look seducător de seară. Ea a apărut în fața publicului într-o maxi neagră, cu decupaje spectaculoase și sandale cu toc asortate. Cântăreața și-a completat look-ul cu cercei de lux cu diamante. Romain, la rândul său, a mizat pe clasici, alegând o cămașă albă, un costum negru și pantofi din piele lăcuită.
Cântăreața a fost văzută de mai multe ori la întâlnirile cu Romain Gavras. Acesta, s-a întâlnit cu Rita Ora în urmă cu doi ani.