Mick Jagger, solistul Rolling Stones, s-a logodit. Câți ani are viitoare sa soție

 Mick Jagger, solistul Rolling Stones, s-a logodit. Câți ani are viitoare sa soție
0Shares

Mick Jagger și Melanie Hamrick s-au logodit. Fosta balerină a confirmat într-un interviu acordat publicației franceze Paris Match, publicat miercuri, 9 aprilie, că ea și solistul trupei The Rolling Stones sunt logodiți, scrie stirileprotv.ro.

„Suntem logodiți de doi sau trei ani,” a declarat Hamrick, în vârstă de 37 de ani, potrivit presei franceze.

Totuși, Melanie Hamrick a declarat că ea și Jagger, în vârstă de 81 de ani, nu plănuiesc să se căsătorească. „Poate într-o zi ne vom căsători, poate nu. Suntem atât de fericiți cu viața noastră actuală, încât mi-ar fi teamă să schimb ceva”.

De asemenea, a vorbit despre secretul relației lor: „Încercăm să ne susținem reciproc, să fim acolo unul pentru celălalt și să ne asigurăm că toată lumea e fericită. Asta e tot ce contează pentru mine și tot ceea ce îmi doresc.”

Cu aproape doi ani în urmă, Melanie Hamrick a vorbit pentru PEOPLE despre inel, atunci când a fost lansat romanul ei de debut, First Position, fiind evazivă în legătură cu semnificația diamantului impresionant.

„Adică, trebuie să râd puțin, pentru că… mi-a dat Mick inelul? Da. Este pentru acel deget? Da,” a spus ea la momentul respectiv, referindu-se la diamantul strălucitor. „Dar suntem, cumva, ca niște adolescenți înfierbântați care își dau cadouri… În mintea mea, este un inel de promisiune. Vom fi imaturi și o să-l numim un inel de promisiune.”

Cum s-au cunoscut

Melanie Hamrick și cântărețul piesei „Beast of Burden” s-au cunoscut în februarie 2014, când amândoi se aflau în turneu în Japonia – el cu trupa The Rolling Stones, ea cu American Ballet Theatre. Melanie Hamrick și prietenele ei l-au întâlnit pe Jagger în culise, la un concert al trupei.

Întrebată de Paris Match dacă a existat o scânteie la prima întâlnire cu Jagger, ea a răspuns: „Poate o scânteie, dar nimic incredibil, de genul: «Hei, o să-ți dau lumea peste cap și vom călători împreună în jurul lumii»,” a spus ea. „Nici măcar nu ne-am schimbat numerele de telefon. La momentul respectiv, eu nu eram într-o relație, dar el da”, a mai declarat Melanie Hamrick.

0Shares

Aura Mereuta

https://shok.md