Cei doi polițiști, striviți de o mașină la Grigorăuca, au decedat la spital

 Cei doi polițiști, striviți de o mașină la Grigorăuca, au decedat la spital
0Shares

Cei doi polițiști care au fost striviți de o mașină la Grigorăuca au decedat la spital, scrie UNIMEDIA.

Anunțul a fost făcut de șeful IGP, Viorel Cernăuțeanu.

0Shares

Aura Culeac

https://shok.md