Femeia din Cimișlia, dispărută de 3 săptămâni, a fost găsită: Ce spune Poliția
Cristiano Ronaldo și-a luat familia și a plecat definitiv din „Suita Regească” de 300.000€ pe lună din Riyadh

Conform presei britanice, Ronaldo, alături de partenera sa, Georgina Rodriguez, și cei cinci copii, s-au mutat recent din luxosul hotel tot în Riyadh, dar într-o vilă.
Pentru cele două luni petrecute în “Suita Regească” (vezi galeria FOTO de mai jos), așa cum este denumită zona specială a hotelului, Ronaldo ar fi trebuit să plătească nu mai puțin de 600.000 de euro, însă saudiții nu l-au lăsat să scoată niciun ban din buzunar.
Frumoasa argentiniancă le-a împărtășit recent fanilor o altă perspectivă din viața de zi cu zi a jucătorului.
„Cristiano este un super tată și cel mai bun soț la care aș putea visa. Dar nu gătește.
După ce s-a antrenat toată dimineața, merită să găsească pe masă un platou fierbinte cu mâncare pregătită cu drag. Avem un bucătar, dar uneori gătesc și eu”, a spus Rodriguez.
La finalul anului trecut, CR7 a realizat o nouă achiziție extravagantă: o casă din localitatea portugheză Quinta da Marinha, la aproximativ 30 de kilometri de Capitală, unde va locui după retragere.
Vila și împrejurimile sunt cu adevărat spectaculoase și impozante, dar costurile sunt pe măsură: 21 de milioane de euro pentru achiziții și îmbunătățiri, iar presa internațională scrie că e ”cea mai scumpă casă din Portugalia”.