(VIDEO) „Nu agresiv, dar sunt momente.” The Urs, despre relația cu soția sa: O vezi instant cum îi vin lacrimile. Dacă nu era ea, aș fi cedat demult

 (VIDEO) „Nu agresiv, dar sunt momente.” The Urs, despre relația cu soția sa: O vezi instant cum îi vin lacrimile. Dacă nu era ea, aș fi cedat demult
0Shares

Interpretul moldovean Gheorghe Scurtu, cu numele scenic The Urs, mărturisește că are momente când se poată răsti la soția sa, dar nu o face cu agresivitate. „Ea e un om atât de bun încât …. Am momente în care zic: WTF? Dar durează o milisecundă, nici nu merită, pentru că dacă ai cunoaște-o în viața de zi cu zi, ai vedea că chiar e cel mai bun om pe care l-am cunoscut vreodată. E și blândă, și foarte corectă, și cu mine, și cu alții”, a dezvăluit interpretul, în podcastul Fain & Simplu cu Mihai Morar, scrie UNIMEDIA.

„Cum ești ti în perioadele tale de persoană fizică, civilă? Cum ești cu soția ta? Ai momente când ești agresiv în casă?”

„Nu agresiv, dar sunt momente când zic: „Băi, ce înseamnă asta?” Dar e la nivel oricum de dragoste, nu o fac agresiv”.

„Adică tu chiar te controlezi?”

„Nu e vorba de control, nu simt asta față de ea. Ea e un om atât de bun încât …. Am momente în care zic: „WTF?” Dar durează o milisecundă, nici nu merită, pentru că dacă ai cunoaște-o în viața de zi cu zi, ai vedea că chiar e cel mai bun om pe care l-am cunoscut vreodată. E și blândă, și foarte corectă, și cu mine, și cu alții. Nu am cunoscut un om atât de corect ca ea. Am perceput-o ca pe o personalitate. Nu m-am gândit dacă aș vrea să fiu ca ea sau nu. E prea flower-power, o vezi instant cum îi vin lacrimile în ochi.”

„E omul care te știe cel mai bine?”

„Cu siguranță da. Ea, apoi e fratele mei. Ei doi sunt oamebii datoritătă cărora există cariera mea muzicală. Că eu aș fi cedat demult”.

0Shares

Aura Culeac

https://shok.md