Și-a masacrat familia pentru că i-a fost confiscat telefonul. Brazilianul
Caz șocant în Brazilia. Un adolescent de 16 ani și-a masacrat familia, după ce părinții lui adoptivi l-au certat și i-au confiscat telefonul mobil, scrie observatornews.ro. Igor Gomes și-a ucis părințCitește mai mult