Cei doi polițiști, striviți de o mașină la Grigorăuca, au decedat la spital
Un accident rutier grav s-a produs aseară pe strada Nicolae Dimo din orașul Durlești. Doi tineri s-au izbit cu BMW-ul de un stâlp, apoi s-au răsturnat pe șosea, scrie UNIMEDIA. Citește mai mult