(video/foto) „Путин Убийца”. Ambasada Rusiei la Chișinău, vandalizată noaptea trecută:
Sediul Ambasadei Federației Ruse în Moldova, de pe bulevardul Ștefan cel Mare, a fost ținta unui act de vandalism, noaptea trecută, în jurul orei 22:50. În direcția instituției s-au aruncat Citește mai mult