Cei doi polițiști, striviți de o mașină la Grigorăuca, au decedat la spital
Primarul capitalei, Ion Ceban a anunțat că a fost testat pozitiv la Covid-19. Edilul capitalei spune că a făcut testul în contextul în care mai multe persoane de la Primărie Citește mai mult